Naša ponuka

 • Kontaktné chladenie

  Kontaktné chladenie na pivo je kompletný rad profesionálnych stolových chladení piva, ktoré sú podľa svojho výkonu vhodné pre chladenie piva v domácnostiach, na záhradných párty, v baroch, reštauráciách až po plne komerčné profesionálne čapovanie piva.Všetky typy týchto chladení na pivo využívajú modernú technológiu chladiaceho systému využívajúci vstupnú energiu k priamemu chladeniu piva pomocou kontaktného suchého termobloku, dvojnásobnou akumuláciou výkonu - na okamžité použitie.
 • Luxusné chladenie

  Luxusné chladenie na pivo je určené pre náročnejších zákazníkov so špecifickými požiadavkami na vzhľad výčapného zariadenia. U niektorých typov využívame drevené doplnky. Sme schopní vyrobiť chladenia podľa požiadaviek zákazníka.
 • Vodné podstolové chladenie

  Vodné podstolové chladenie na pivo je vždy použité v kombinácii s výčapným stojanom. Chladenie na pivo je možné umiestniť pod výčapný stôl alebo kamkoľvek do centrálneho priestoru.
 • Kompresory

  Vzduchové kompresory s automatickým chodom sa používajú na tlačenie piva zo sudov. Sú prenosné, ľahké a veľmi tiché. Patria do skupiny bezolejových kompresorov, ktoré sa môžu používať v potravinárstve. Vynikajú svojou dlhou životnosťou.